Uygulama Alanları

AVMler, oteller, okullar, kreşler, muayenehaneler, restoranlar, kamu binaları, mağazalar, gar, liman, havalimanları, spor salonları, ofisler, gıda üretim merkezleri, evler, hususi ve ticari otomobiller, metro, otobüs vb. toplu taşıma araçları ve benzeri tüm kapalı alanlarda kullanılabilir.

Havalandırma kanalları ve filtreler, sigara içilen, rutubetli, kokulu odalar, tuvaletler, salonlarda da dezenfektasyona ek olarak iç mekan hava kalitesinin yükseltilmesi ile ferah hava elde etmek amacıyla kullanılabilir.

Temas edilen tüm yüzeyler, kapı kolları, eğitim araç-gereçleri ve el ile temas edilen tüm yüzeylerde, duvarlarda, halı, perde, mobilya, masa ve sandalyelerde, ödeme noktalarında, POS cihazlarının üzerinde ,yemekhanelerin dezenfektasyonunda kullanılmaktadır.

Hastaneler, sağlık merkezleri, diş klinikleri, poliklinik bölümlerinde, ameliyathaneler, yoğun bakım, enfeksiyon, yeni doğan servisleri, laboratuar ve muayenehaneler de bulunan halılar, perdeler, ameliyat-muayene masaları, oturma grupları, duvarlarda dahil, hasta ve sağlık personelinin temas
etmiş olduğu tüm yüzeylere,maske,önlük,yatak,havalandırma ve klima filtrelerinde uygulanır.

Koğuslar, kantinler dahil tüm kapalı mekanlar, yataklarda tercih edilmektedir.Hayvancılık üretimhane ve depolarında kullanılmaktadır. Küf’e karşı etkilidir